Tarihçe

HAKKIMIZDA:

Firmamız, Bizim Konfeksiyon Tekstil Taahhüt San ve Dış Tic Şti Hazır Giyim Sektörde; Motorize Şahin Kıyafeti, Motorize Yunus Kıyafeti, Özel Harekat Kamuflajlı Elbise, Polis Montu, Polis Panço Yağmurluk, Polis Pantolonu, Polis Parkası, Polis Yağmurluğu, Toplum Destekli Polis Kıyafeti, Askeri Çadır, Askeri Çantalar, Askeri Yelekler, Balistik Ürünler, Deniz Kuvvetleri Can Yeleği, Eğitim Elbisesi, NBC Kıyafetleri, Panço, Yağmurluk, Rüzgar Ceketi, Soğuk İklim Kıyafetleri, Subay Montu, Özel Güvenlik; Gömlek, Mont, Pantolon, Parka, Yağmurluk, Yelek üretimini gerçekleştirmektedir.

2003 yılında Sinop’ta kurulmuş olan firmamız, 2007 yılından itibaren tüm ürünlerini ISO 9000-2001 ve CE sertifikaları güvencesi altına almıştır.

Firmamızın en büyük üstünlüğü, müşterilerimizin istediği herhangi bir ürünü, en iyi kalitede ve taahhüt edilen zamanda teslim edebilmesidir.


          Konusunda, Türkiye’nin en önemli firmalarıyla işbirliği içinde bulunan Bizim Konfeksiyon, sürekli büyümekte ve Sinop ilinde bulunan 4.000mt2 kapalı, 6.000mt2 açık olmak üzere toplamda 10.000mt2lik işyerinde Sinop halkına büyük ölçüde istidam sağlamaktadır.